Budova Domova mládeže Polička

V areálu školy najdete třípodlažní budovu domova mládeže, která je pro pohodlí žáků propojena s hlavní budovou školy. Ubytování hotelového typu v třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením nabízí studentům příjemné zázemí pro volný čas. Pro další sebevzdělávání a aktivní využívání volného času je domov mládeže vybaven počítači s připojením na internet, studovnou, knihovnou, klubovnami, posilovnou a hernami. V celé budově je k dispozici wifi síť pro připojení k internetu.

V rámci mimoškolní činnosti jsou pro žáky připraveny nejrůznější turistické a poznávací výlety, návštěvy divadelních a filmových představení, koncerty zpěváků a skupin populární hudby, diskotéky.

Na co se můžete těšit?

Stravování ve školní jídelně
Wifi po celé budově
 Knihovna a studovna

Vlastní posilovna
Vlastní herna
 Počítačová učebna

Poznávací výlety
 Divadla a kina
 Koncerty a diskotéky

Místem setkání studentů všech poličských škol je studentský Majáles s bohatým kulturním programem, kterého se účastní i žáci naší školy. Neméně zajímavé je každoroční finále volby Královny královských věnných měst a v neposlední řadě ples školy, který patří především maturantům SOŠ a nástavbového studia SOU. V průběhu školního roku jsou pořádány sportovní soutěže a turnaje, lyžařské kurzy, turistické pobytové zájezdy.

V Poličce najdete krytý plavecký bazén se saunou, koupaliště, tenisové kurty, minigolf, horolezeckou stěnu, umělou ledovou plochu, lyžařský areál. Okolí města nabízí bezpočet zajímavých tras pro pěší turistiku nebo běžky v zimě. Vzhledem k organizaci výuky v teoretickém a praktickém vyučování předpokládáme zájem o ubytování především ze strany žáků 1. ročníků.

Měsíční poplatek za ubytování činí 1 400,- Kč.

Vnitřní řád domova mládeže

Potřebujte se zeptat?

Michal Kozel
vedoucí domova mládeže

michal.kozel@soupolicka.cz

Nebo k nám přijeďte na návštěvu!

Stačí se dopředu domluvit a rádi Vás provedeme po naší škole. Kromě domova mládeže Vám můžeme ukázat naši školní restauraci, řeznictví, cukrárnu, školní bar, či naše poháry a mezinárodní certifikáty.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485

Čs. armády 485,