Stravování žáků je zajištěno ve školní jídelně, která zároveň slouží jako tréninková restaurace pro žáky. Svačiny a pitný režim prostřednictvím bufetu v hlavní budově školy. Pro žáky ubytované v domově mládeže je stravování ve školní jidelně celodenní a skládá se ze snídaně, oběda a večeře. Žáci neubytovaní mají možnost zakoupit obědy. V jídelně jsou strávníci obslouženi žáky oboru kuchař-číšník.

Platba

Při platbě je vždy nutné uvést přidělený variabilní symbol strávníka. Přihlásit či odhlásit oběd lze nejpozději pracovní den předem do 11.00.

Číslo účtu pro platbu stravného:  35-7608210227/0100

Objednávka jídla

UPOZORNĚNÍ

Vážení strávníci,

přeplatky za stravné za daný školní rok budou nově vždy převáděny do následujícího školního roku. Vyúčtování stravného a vrácení přeplatku tak proběhne až při ukončení studia vašeho dítěte. Přeplatek lze také vrátit na základě Vaší žádosti i v průběhu studia.

Na konci školního roku vždy prosím zkontrolujte výši kreditu na stravovacím účtu a popřípadě pozastavte svůj trvalý příkaz, aby tak nevznikal zbytečně velký přeplatek.

Pro případné dotazy:

Tel.: 468 008 804 -Vápeníková Tereza (studijní oddělení)

Email: tereza.vapenikova@soupolicka.cz

Děkujeme za pochopení.

Ceny stravování

Na základě vyhlášky MŠMT č. 107/2005 Sb. , o školním stravování byly pro školní rok 2017/2018 stanoveny poplatky za stravování žáků takto:

• snídaně: 15 Kč
  • oběd: 33 Kč
  • večeře: 26 Kč
  • celodenní strava: 74 Kč

Poplatek za stravování ostatních strávníků:

• oběd: 66 Kč