Do třetice všeho dobrého…

Filip ČervenýAkce školy, Nástěnka

19. 01. 2017 – Čtvrteční den byl pro studenty SOŠ a SOU Polička již potřetí v tomto školním roce netypický. Odlišnost od předešlé produkce takto koncipovaných „Dnů“ spočívala v menší návštěvnosti, což se předpokládalo. Prohlédnout si školu a vyzkoušet si základní aktivity plynoucí z nabídky jednotlivých studijních a učňovských oborů přišli zejména Ti, kteří ještě stále nebyli rozhodnuti, do které „školní lavice“ v září usednou. Stávající zájem přetrvával o kuchařské umění jak v oblasti kuchař-číšník, tak v gastronomických službách. Hotelnictví a cestovní ruch se také nejevil jako obor opomíjený a „cukrařina“ i řeznický obor se o své zájemce také bát nemusely.

„Výše přibližovaný „Den“ tímto splnil své zaměření, teď už je na uchazečích samotných zvážit pro a proti své (možná první vážnější životní) volby. Uvidíme, s kým z nich se v září na půdě SOŠ a SOU Polička setkáme,“  nechávají se slyšet učitelé.